Skocz do głównej treści strony
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lęborku

2302, 2024
Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Książka na feriach”

Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku rozstrzygnęła  konkurs na wykonanie zdjęcia dowolnej książki, która dobrze się bawi podczas ferii.

2202, 2024
Oskar w Kadrze Wojewódzkiej Piłki Nożnej

Miło nam poinformować, że Oskar Malinowski, uczeń klasy Va naszej szkoły, został powołany na konsultację Kadry Wojewódzkiej U12 Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

2002, 2024
Korzystam z OZE każdego dnia – dyplomy i wyróżnienia

19 lutego otrzymaliśmy dyplomy i wyróżnienia od organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Korzystam z OZE każdego dnia".

1602, 2024
Rozstrzygnięcie konkursu literackiego „Szeptem”

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku podsumowana została tegoroczna edycja konkursu literackiego dla młodzieży „Szeptem”

1502, 2024
   Wysłane - doręczone!

Zwyczajem corocznego święta zakochanych przypadającego w dniu 14 lutego jest obdarowywanie się drobnymi upominkami oraz wysyłanie wiadomości z wyrazami sympatii.

1502, 2024
Walentynki w świetlicy

14 lutego dzieci uczęszczające do szkolnej świetlicy uczestniczyły  w zajęciach poświęconych tematyce walentynek.

1402, 2024
Szkoła Podstawowa nr 1 po raz szósty w gronie laureatów

Miłe wiadomości nadeszły do nas od Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości, która w dniach 13-19 listopada 2023r. zaprosiła uczniów, nauczycieli oraz przedsiębiorców do udziału w 16. edycji programu „Otwarta firma” w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

1302, 2024
Siatkarze z SP 1 Mistrzami Powiatu!

W dniu dzisiejszym w Cewicach odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej chłopców 4-ki  w ramach Igrzysk Dzieci

1302, 2024
Przed egzaminem na kartę rowerową

W poniedziałek 12 lutego br. gościliśmy w naszej szkole naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Lęborku podkomisarza Arkadiusza Lodę.

1202, 2024
Feryjne zajęcia sportowo - rekreacyjne

W drugim tygodniu ferii uczniowie klas III-VI uczestniczyli w koszykarskich zajęciach sportowych organizowanych przez SP1 w Lęborku.