Lapbookowa twórczość klasy 2a

Utworzono: 13-05-2020

Lapbook to forma kreatywnego przekazania informacji na dany temat. Przeważnie jest to teczka, większa kartka papieru z możliwością składania, w której w formie rysunków, otwieranych okienek oraz ruchomych elementów prezentuje się wybrane treści. Wykonanie takiego lapbooka nie jest zatem zadaniem prostym, wymaga wielu przygotowań oraz ciekawego pomysłu.

Takich pomysłów, jak również zaangażowania nie brakuje na pewno uczniom klasy 2a, którzy pod kierunkiem swojego wychowawcy mieli za zadanie wykonanie lapbooka dotyczącego omawianej podczas konsultacji online  lektury ,,Karolcia" autorstwa Marii Kruger. Prace drugoklasistów naprawdę robią wrażenie- są starannie wykonane, bardzo oryginalne, a przede wszystkim w sposób przejrzysty i obrazowy ukazują najważniejsze treści i przesłanie omawianej lektury. Widać tu ogromne zaangażowanie, chęci i kreatywność dzieciaczków. Każda z tych prac zasługuje na ocenę celującą! Jak widać, w domu, podczas nauki zdalnej, powstają takie oto cuda:

BRAWO WY!

Lapbookowa twórczość klasy 2a grafika