OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
NA OKRES OD 02.01.2024 DO 14.06.2024
Lp. | Prowadzący | Nazwa zajęć | Dzień zajęć | Godziny zajęć | sala |
1. | Michał Kościółek | Angielski na szóstkę dla klas 6 | poniedziałek | 8.00-8.45 | 19 |
2. | Michał Kościółek | Next level English/ Następny poziom j.angielskiego dla klas 7 | wtorek | 8.00-8.45 | 19 |
3. | Michał Kościółek | Fun with English/ Zabawa z angielskim dla klas 4 | wtorek, środa | 8.50-9.35 8.00-8.45 | 19 |
4. | Michał Kościółek | Boost your English/ Popraw swój angielski dla klas 5 | wtorek | 9.40-10.25 | 19 |
5. | Elżbieta Kosińska | Matematyka. To łatwe! dla klas 7 | poniedziałek | 8.50 - 9.35 | 18 |
6. | Elżbieta Kosińska | Naukowe podróże dla klas 6 | środa | 8.00-8.45 | 18 |
7. | Elżbieta Kosińska | Matematyka. To łatwe! dla klas 5
| środa | 8.50-9.35 | 18 |
8. | Karolina Sopińska-Śpica | Zaprogramuj z Lego dla klas 5 | wtorek | 8:50-9:35 9:40-10:25 | 30 |
9. | Agnieszka Jankowska | Zaprogramuj z Lego dla klas 6 | wtorek | 8:50-9:35 9:40-10:25 | 30 |
10. | Anna Zdończyk-Knura | Koło historyczne dla klas 6 i 7 | wtorek | 14.20-15.10 | 23 |
11. | Anna Zdończyk - Knura | “Mały konstruktor” dla klasy 3B | piątek | 9.40-10.25 | 30 |
12. | Aleksandra Nadworska | “Misiaki na starcie” dla klasy 1B | poniedziałek | 15:15-16:00 | 11 |
13. | Wioletta Bojas-Wenta | „To nie takie trudne” dla klasy 3D | środa | 11.35-12.20 | 30 |
14. | Katarzyna Ołdak | Koło gier planszowych dla klas 1-3 | wtorek | 9:00-10:30 11:35-12:20 | świetlica |
15. | Karolina Sadowska-Górska | “Mały konstruktor” dla klasy 2D | czwartek | 9:40 –10:25 | 30 |
16. | Małgorzata Poziemska | Uczeń z klasą dla klas 5 | wtorek | 8.00-9.35 | 1 |
17. | Małgorzata Poziemska | Uczeń z klasą dla klas 5 | czwartek | 14.30-16.00 | 1 |
18. | Małgorzata Poziemska | Uczeń z klasą dla klas 6 | piątek | 8.00-9.35 | 1 |
19. | Małgorzata Poziemska | Nie taki język straszny dla klas 7 | środa | 10.35-11.20 | 1 |
20. | Dorota Przychoda-Bonemberg | Świeżo malowane dla klas 6 i 7 | poniedziałek | 14:20-15:50 | 17 |
21. | Dorota Przychoda-Bonemberg | Lubię tworzyć dla klas 4 i 5 | wtorek | 14:20-15:50 | 15 |
22. | Dorota Przychoda-Bonemberg | Mamo, Tato! Zobacz, co dziś zmalowałem dla klas 1-3 | środa | 8:50-9:35 9:40-10:25 | 15 |
23. | Paula Wróblewska | W przyjaźni z pędzlem dla klas 1-3 | czwartek | 10.20-13.20 | świetlica |
24. | Ewa Mozolewska-Kamionka | “Mały konstruktor” dla klasy 2C | czwartek | 13.35-14.20 | 30 |
25. | Marzena Skórowska-Kurzydło | Pasjonaci historii dla klas 4, 5 i 7 | wtorek | 15.10-16.00 | 23 |
26. | Aleksandra Dudojć | Z językiem polskim przez świat dla klas 4 i 5 | wtorek | 8.50-9.35 | 21 |
27. | Aleksandra Dudojć | Język polski na medal dla klas 4 i 5 | poniedziałek | 13.35-14.20 | 21 |
28. | Krzysztof Żołnierek | Piłka siatkowa dziewcząt dla klas 4, 5, 6 i 7 | piątek | 16.30-18.00 | sala gimnastyczna |
29. | Barbara Cieślak | English corner / Kącik języka angielskiego dla klas 6 | środa | 8.00-8.45 | 33 |
30. | Michał Szczypiorski | Zespół wokalny dla klas 4, 5, 6 i 7 | poniedziałek wtorek | 8.00-8.45 8.00-8.45 | 15 |
31. | Przemysław Cyman | „Polszczyzna wokół nas” dla klas 4 | poniedziałek | 8.50-9.35 | 24 |
32. | Przemysław Cyman | „Kolej na polszczyznę” dla klas 6 | wtorek | 8.00-8.45 | 24 |
33. | Katarzyna Grzywna | Kolorowe emocje dla klas 4 | wtorek | 9.40-10.25 | 24 |
34. | Justyna Wołoszynek | Logo rytmy dla klasy 1C | środa | 11.35-12.20 | 14 |
35. | Kazimierz Zając | “Rowerem przez świat” dla klas 5 | środa /od marca 2024/ | 13.25 - 15.00 | 28 |