Nazwisko i imię | Osiągnięcia uczniów |
Balcerak Klaudia | - I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- VII miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Baranowski Dariusz | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju
|
Bielak Julia | - I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- VII miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- XIII miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce – skok w dal
|
Bobryk Paula | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
|
Bondarczuk Beata | - I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- VII miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Bujak Paweł | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
|
Buś Michał | - II miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 300m
- I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 300m
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- III miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Chojnacki Adrian | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
|
Ciupa Aleksandra | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 2000m
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- VIII miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce – pchnięcie kulą
|
Czyżewski Szymon | - I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 2000m
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- IX miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce – bieg na 2000m
- III miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Deska Malwina | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Dzienisz Marcelina | - II miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Szachach
|
Fikus Robert | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
|
Gołąbowicz Kamil | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – skok w dal
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – rzut oszczepem
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – rzut oszczepem
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
|
Grejć Honorata | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- VII miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- VImiejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem klasycznym
- IV miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
|
Gronowski Oskar | - II miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Szachach
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
|
Grzebiela Patryk | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Hebel Damian | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
|
Hebel Oliwia | - I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- VII miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- VII miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce – bieg na 1000m
|
Hrycyk Marta | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- V miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem grzbietowym
- IV miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- IV miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem klasycznym
|
Janowicz Łukasz | - II miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 1000m
- I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 1000m
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- XIII miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce – bieg na 1000m
- III miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Jastrzębski Aleksander | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
|
Keler Mateusz | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
|
Kitowski Miłosz | - III miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 600m
- I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- III miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Klawikowski Jakub | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
|
Kodrzycki Krzysztof | - II miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Szachach
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- IX miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym
|
Kołodziejski Daniel | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
|
Korszla Filip | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Kowalska Agata | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
|
Krzebiatkowska Patrycja | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Kużyńska Karolina | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju
|
Labuda Paweł | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 600m
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 600m
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- IX miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce – bieg na 600m
- III miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Labuda Patryk | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – pchnięcie kulą
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- V miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – pchnięcie kulą
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
|
Lipińska Wiktoria | - I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Łabacki Paweł | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 2000m
- I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 2000m
- III miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Łapigrowski Rafał | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
|
Łobocki Michał | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Łysiał Karolina | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
|
Mach Mateusz | - III miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 1000m
- I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- IV miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem dowolnym
- III miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym
|
Majewski Kamil | - I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- III miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Marcinkowska Barbara | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Marin Katarzyna | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Markiewicz Wiktoria | - IV miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
|
Maciejewski Maciej | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
|
Nacz. Marcin | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Nowak Klaudia | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
|
Opara Krystian | - II miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – pchnięcie kulą
- VIII miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – pchnięcie kulą
|
Oszmianiec Jakub | - II miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – rzut oszczepem
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – rzut oszczepem
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
|
Panek Mikołaj | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- VI miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem dowolnym
|
Pawelczyk Konrad | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – skok w dal
- I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- VII miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – skok w dal
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- III miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Pawelczyk Monika | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Pisarz Patryk | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
|
Pszonak Łukasz | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
|
Renusz Piotr | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- IVmiejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem klasycznym
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem grzbietowym
- I miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym
|
Robotnikowska Marta | - I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- VII miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Ryta Magdalena | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
|
Sadowski Mateusz | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
|
Skibicki Krzysztof | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Sobczak Sebastian | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Stawicki Krzysztof | - III miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 100m
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – sztafeta 4x100m
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – sztafeta 4x100m
|
Stenka Agnieszka | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- IV miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- V miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem dowolnym
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem klasycznym
|
Stocka Natalia | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Szada-Borzyszkowski Jacek | - I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- III miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Szada-Borzyszkowska Martyna | - I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- VII miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Szafałowicz Magdalena | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
|
Szarkiel Patryk | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – sztafeta 4x100m
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 100 m
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju
- I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – bieg na 100m
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – skok w dal
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – sztafeta 4x100m
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- III miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Szrama Aleksandra | - I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- VII miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Śliwińska Patrycja | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- IV miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
|
Śliwiński Piotr | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
|
Śliwiński Szymon | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Śliwiński Krzysztof | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – sztafeta 4x100m
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – sztafeta 4x100m
|
Teliczan Krzysztof | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – sztafeta 4x100m
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Lekkej Atletyce – sztafeta 4x100m
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem dowolnym
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem grzbietowym
|
Tkaczyk Albert | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Tołłoczko Dawid | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- VI miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem klasycznym
|
Tomaszczyk Stanisław | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
|
Tomaszewski Szymon | - I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- III miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Wełnicka Amelia | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju
- I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- VII miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Wierzbowski Maciej | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
- III miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
|
Wolska Patrycja | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju
- I miejsce Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- VII miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych
|
Wójcik Magdalena | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- IV miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem dowolnym
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym
|
Wrzesień Michalina | - IV miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
|
Wrzeszcz Jakub | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Wysocka Nikola | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
|
Zagórowicz Dominika | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
- II miejsce w Półfinale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
Zawisza Łukasz | - II miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Szachach
|
Zdrojewska Marcelina | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- IV miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
- III miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem dowolnym
- II miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym – 50m stylem grzbietowym
- I miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Dwuboju Nowoczesnym
|
Zielińska Joanna | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Unihokeju
|
Żulpo Dorota | - I miejsce w Mistrzostwach Lęborka XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej
- IV miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk, XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich
|