| Sztafetowe biegi przełajowe chłoców-szczebel Miejski (02.10.2014) | 1.Oleksandr Spolnyk 2.Mateusz Kaliciński 3.Krzysztof Zieliński 4.Patryk Gackowski 5.Igor Nurnberg 6.Maciej Hrycyk 7.Tomasz Banachewicz 8.Dawid Laskiewicz 9.Oktawian Duliński 10.Kacper Hyska 11.Paweł Mejer | I miejsce, Mistrz Miasta Lębork | ||
2. | Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt-szczebel Miejski
| 1.Barbara Szyca 2.Kinga Defińska 3.Klaudia Janowicz 4.Weronika Hallman 5.Alicja Dera 6.Kinga Piekarska 7.Dominika Kaczmarek 8.Dominika Groth 9.Marta Skibicka 10.Małgosia Pierzchała 11.Maria Pierzchała | II miejsce | ||
3. | Szachy - szczebel miejski | 1.Marcelina Kurzydło 2.Jakub Strzelecki 3.Paweł Jakubek 4.Mateusz Kaliciński | I miejsce, Mistrz Miasta Lęborka
| ||
4. | Szachy - szczebel powiatowy | 1.Marcelina Kurzydło 2.Jakub Strzelecki 3.Paweł Jakubek 4.Mateusz Kaliciński
| IV miejsce | ||
5. | Sztafetowe biegi przełajowe chłoców-szczebel Powiatowy (10.10.2014) | 1.Oleksandr Spolnyk 2.Mateusz Kaliciński 3.Krzysztof Zieliński 4.Patryk Gackowski 5.Igor Nurnberg 6.Maciej Hrycyk 7.Tomasz Banachewicz 8.Paweł Mejer 9.Oktawian Duliński 10.Kacper Hyska 11.Dawid Laskiewicz | II miejsce
| ||
6. |
Indywidualne zawody pływackie- szczebel miejsko-powiatowy(29.10.2014) |
Hallmann Weronika
Kulik Julia
Kaczmarek Dominika
Panek Adrianna
Szyca Barbara
Chojnicka Agata
Worotyńska Zuzanna
Mejna Aleksandra
Hrycyk Maciej
Mejer Paweł
Horackiewicz Jan
Cygert Norbert
Winiarski Jakub
Drewczyński Aleksander
Pawelczyk Jakub
|
50m St.kl-I 50m St.grzb-I
50m St. dow-II
50m St.grzb-II
50m St.dow-IV 50m St.kl-III 50m St.dow-III 50m St.grzb-III
50m St.dow-I 50m St.grzb-V
50m St.kl-V 50m St.grzb-VI
50m St.dow-VIII 50m St.grzb-IX
50m St.dow-VII 50m St.kl-IV
50m St.dow-II 50m St.grzb-I
50m St.dow-XI 50m St.kl-V
50m St.dow-I 50m St.kl-II
50m St.dow-XIV 50m St.grzb-IV
50m St.dow-III 50m St.kl-I
50mSt.dow-IX 50m St.grzb-V 50m St.dow-VI 50m St.kl-VII | ||
7. | Indywidualne zawody pływackie- szczebel Wojewódzki.Kwidzyn-20.11.2014. | Hallmann Weronika
Kulik Julia
Kaczmarek Dominika
Panek Adrianna
Szyca Barbara
Hrycyk Maciej
Horackiewicz Jan
Winiarski Jakub
| 50m St.kl-II 50m St.grzb-VII
50m St. dow-IX 50m St.grzb-X
50m St.kl-VII
50m St.dow-XIV 50m St.grzb-XV
50m St.dow-V
50m St.dow-XIII 50m St.grzb-II
50m St.dow-VII 50m St.kl-IX
50m St.dow-XVI 50m St.kl-II | ||
8. | Sztafety Pływackie Dziewcząt-szczebel Powiatowy(12.12.2014) | Kaczmarek Dominika Broszkowska Julia Kubicka Julia Hallmann Weronika Panek Adrianna Kulik Julia Chojnicka Agata Szyca Barbara Mejna Aleksandra Janowicz Klaudia | I miejsce-Mistrz Powiatu | ||
9. | Sztafety Pływackie Chłopców-szczebel Powiatowy(12.12.2014) | Horackiewicz Jan Adamiak Jan Cygert Norbert Hrycyk Maciej Drewczyński Aleksander Dubiel Paweł Winiarski Jakub Banachewicz Tomasz Jakub Piasecki Kuźmiński Paweł | I miejsce-Mistrz Powiatu | ||
10. | Sztafety Pływackie Dziewcząt-Finał Wojewódzki(Człuchów 20.01.2015)
| Kaczmarek Dominika Broszkowska Julia Worotyńska Zuzanna Hallmann Weronika Panek Adrianna Kulik Julia Chojnicka Agata Szyca Barbara Mejna Aleksandra Okrój Agnieszka | IV miejsce w Finale Wojewódzkim | ||
12. | Turniej piłki siatkowej chłopców-w ramach Gimnazjady Młodzieży szkolnej- szczebel Miejski(22.01.2015) | Gackowski Patryk Zieliński Krzysztof Milanowski Maksymilian Borowski Jan Adamiak Jan Jabłoński Dawid Leszczuk Sebastian Mielewczyk Beniamin Klawikowski Bartosz | III miejsce | ||
13. | Turniej koszykówki chłopców-w ramach Gimnazjady Młodzieży szkolnej - szczebel Miejski (03.03.2015)
| Boniaszczuk Stanisław Kaleciński Mateusz Niedziela Jan Ostrochalski Filip Piasecki Jakub Spolny Olekssander Twardowski Szymon Dampc Jakub Kalbarczyk Damian | I miejsce | ||
14. | Indywidualne biegi przełajowe chłopców- szczebel Miejski (10.04.2015) | Oleksandr Spolnyk Kaliciński Mateusz Czaja Kacper Mejer Paweł | I miejsce II miejsce III miejsce VI miejsce | ||
15. | Piłka ręczna chłopców - półfinały wojewódzkie - 24.03.2015. | Boniaszczuk Stanisław Kaliciński Mateusz Jadkiewicz Jakub Ostrochalski Filip Piasecki Jakub Dampc Jakub Zieliński Krzysztof Banachewicz Tomasz Okrój Sebastian Kalbarczyk Damian Szymirski Tymoteusz Twardowski Szymon Kotłowski Oskar Borowski Jan | III miejsce | ||
16. | Koszykówka chłopców - szczebel powiatowy - 6.03.2015. | Boniaszczuk Stanisław Saczkowski Mateusz Spolnyk Oleksander Kaliciński Mateusz Ostrochalski Filip Piasecki Jakub Banachewicz Tomasz Twardowski Szymon Kalbarczyk Damian Niedziela Jan | II miejsce | ||
17. | Indywidualne biegi przełajowe - szczebel Powiatowy-15.04.2015 | Spolnyk Oleksandr Kaliciński Mateusz Mejer Paweł | I miejsce VI miejsce XI miejsce | ||
18. | Indywidualne biegi przełajowe - Finał Wojewódzki - (Gdynia-17.04.2015) | Spolnyk Oleksandr Szyca Barbara Janowicz Klaudia | Udział w finale wojewódzkim | ||
19. | Indywidualne biegi przełajowe - szczebel miejski | Szyca Barbara Janowicz Klaudia Piekarska Kinga Alicja Dera | I miejsce III miejsce IV miejsce VII miejsce | ||
20. | Indywidualne biegi przełajowe - szczebel powiatowy | Janowicz Klaudia Szyca Barbara Piekarska Kinga | II miejsce III miejsce VI miejsce | ||
21. | Indywidualne zawody w LA-szczebel Miejski(13.05.2015) | Pierzchała Małgorzata Pierzchała Marysia Mrówczyńska Karolina Szyca Barbara Janowicz Klaudia Harasimowicz Paulina Pohl Olaf Klawikowski Bartosz Kowalski Tymoteusz Pobrucki Michał Kaliciński Mateusz Nurnberg Igor Czaja Kacper Hrycyk Maciej Spolnyk Oleksandr Mejer Paweł Itrych Błażej Jadkiewicz Jakub Blachowski Adam | I,I miejsce II,IV miejsce I miejsce II miejsce III miejsce III miejsce V miejsce VI,VI miejsce III miejsce VI miejsce I miejsce III miejsce II miejsce V miejsce II miejsce IV miejsce I miejsce III miejsce IV miejsce | ||
22. | Indywidualne zawody w LA-szczebel Powiatowy(19.05.2015) | Pierzchała Małgorzata
Pierzchała Marysia
Mrówczyńska Karolina
Kaliciński Mateusz Czaja Kacper
Spolnyk Oleksandr
Itrych Błażej | IV miejsce w biegu na 100m) V miejsce w biegu na 100m i VII miejsce w skoku w dal) VI miejsce(w b iegu na 300m) I miejsce w biegu na 600m III miejsce w biegu na 1000m IV miejsce w biegu na 2000m I miejsce w pchnięciu kulą | ||
23. | Plażowa Piłka Siatkowa chłopców i dziewcząt-szczebel miejski-22.05.2015) | Mrówczyńska Karolina Skibicka Marta Okrój Agnieszka Gackowski Patryk Borowski Jan Jabłoński Dawid | I miejsce I miejsce I miejsce III miejsce III miejsce III miejsce | ||
24. | Plażowa Piłka Siatkowa chłopców i dziewcząt-szczebel Powiatowy-(27.05.2015) | Mrówczyńska Karolina Skibicka Marta Okrój Agnieszka Gackowski Patryk Borowski Jan Jabłoński Dawid | VI miejsce VI miejsce VI miejsce VI miejsce VI miejsce VI miejsce | ||
25. | Finał Wojewódzki-Indywidualna LA-Słupsk(27.05.2015) | Kaliciński Mateusz
| VIII miejsce
| ||
26. | Finał Wojewódzki w piłce nożnej XVI Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w dniu 20.05.2015r. | Jakub Grzebiela Filip Korda Tymoteusz Szymirski-Kowalski Kacper Czaja Kacper Truszczyński Damian Kalbarczyk Oskar Kotlowski Łukasz Kiedrowski Kacper Łagód Dawid Pesta Nikodem Bogusław Szymon Kuryło Mateusz Kaliciński | V miejsce
|