Wojewódzki Konkurs Geograficzny

Lista uczniów zakwalifikowanych do stopnia rejonowego

Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

(nazwa konkursu)

przeprowadzonego w dniu 15.10.2021 r. dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych
województwa pomorskiego w roku szkolnym 2021/2022

                                                                                                                               Gratulujemy!

 

Lp.

Imię (imiona) i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

 

  1.  

Dawid Andrzej Cyrson

Szkoła Podstawowa nr 1 Bytów

 

  1.  

Tymoteusz Wirkus

Szkoła Podstawowa nr 5 Bytów

 

  1.  

Szymon Heron

Szkoła Podstawowa nr 5 Bytów

 

  1.  

Stanisław Kuras

Szkoła Podstawowa nr 2 Miastko

 

  1.  

Mateusz Gołuński

Szkoła Podstawowa nr 2 Miastko

 

  1.  

Aleksandra Kisielewska

Szkoła Podstawowa nr 3 Miastko

 

  1.  

Radosław Achtelik

Szkoła Podstawowa nr 3 Miastko

 

  1.  

Michał Szymanowski

Szkoła Podstawowa nr 3 Miastko

 

  1.  

Ryan Sewlal

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kamnicy

  1.  

Dawid Żmuda -Trzebiatowski

Zespół Szkół w Tuchomiu

 

  1.  

Agata Anna Kułakowska

Szkoła Podstawowa w Niezabyszewie z filią w Rekowie

  1.  

Maja Ewa Majak

Szkoła Podstawowa nr 1 Lębork

 

  1.  

Jagoda Mrówczyńska

Szkoła Podstawowa nr 1 Lębork

 

  1.  

Tobiasz Dorian Mazur

Szkoła Podstawowa nr 3 Lębork

 

  1.  

Krystian Pszczóliński

Szkoła Podstawowa nr 8 Lębork

 

  1.  

Eryk Prądziński

Szkoła Podstawowa nr 8 Lębork

 

  1.  

Szymon Ramczyk

Społeczna Językowa Szkoła

Podstawowa LTO w Lęborku

  1.  

Stanisław Dominik Wojtkiewicz

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Lęborskiej

  1.  

Samuel Wojciech Baranowski

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Lęborskiej

  1.  

Jakub Andrzej Kubis

Szkoła Podstawowa w Szczenurzy

 

  1.  

Kamil Adrian Gardecki

Szkoła Podstawowa nr 1 Słupsk

 

  1.  

Andrzej Piotr Domagała

Szkoła Podstawowa nr 3 Słupsk

 

  1.  

Jakub Bejger

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 Słupsk

  1.  

Martyna Andrik

Szkoła Podstawowa nr 6 Słupsk

 

  1.  

Szymon Konewko

Szkoła Podstawowa nr 6 Słupsk

 

  1.  

Agata Barbara Bonk

Szkoła Podstawowa nr 6 Słupsk

 

  1.  

Stefan Lewandowski

Szkoła Podstawowa nr 6 Słupsk

 

  1.  

Dawid Maciej Kowalewski

Szkoła Podstawowa nr 11 Słupsk

 

  1.  

Marcelina Oliwia Kido

Szkoła Podstawowa nr 11 Słupsk

 

  1.  

Maja Agata Mazurek

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach

  1.  

Kacper Domagała

Szkoła Podstawowa w Potęgowie

 

  1.  

Stanisław Wekwert

Szkoła Podstawowa w Potęgowie

 

                     

                                                                                            Rejonowa Komisja Konkursowa