GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W LĘBORKU
Lp. | Imię i nazwisko nauczyciela | Dzień tygodnia | Godziny | Sala |
1. | Abraham Mirosław | poniedziałek | 9.35-10.35 | sala gimnastyczna (pokój nauczycieli WF) |
2. | Arendt Iwa | poniedziałek | 13.35-14.20 | pokój nauczycielski |
3. | Białk Aleksandra | czwartek | 10.35-11.20 | pokój nauczycielski |
4. | Bojas-Wenta Wioletta | wtorek | 12.35-13.20 | pokój nauczycielski |
5. | Bolda Aleksandra | środa | 07.30-08.00 16.00-16.30 | gabinet pedagoga |
6. | Cieślak Barbara | wtorek | 13.35-14.20 | 33 |
7. | Cyman Przemysław | czwartek | 8.50-9.35 | pokój nauczycielski |
8. | Dudojć Aleksandra | środa | 12.35-13.35 | pokój nauczycielski |
9. | Frankiewicz Barbara | wtorek | 12.35-13.20 | pokój nauczycielski |
10. | Kosińska Elżbieta | poniedziałek | 15.10-15.55 | 18 |
11. | Kościółek Michał | wtorek czwartek | 11.35-12.20 12.35-12.20 | 19 |
12. | Makowska Elżbieta | czwartek | 13.35-14.20 | pokój nauczycielski |
13. | Mańkowska Ala | czwartek | 15.10-15.55 | 17 |
14. | Mordosewicz Małgorzata | wtorek | 15.15-16.00 | pokój nauczycielski |
15. | Mozolewska-Kamionka Ewa | wtorek | 11.35-12.20 | 3 |
16. | Nadworska Aleksandra | poniedziałek | 12.35–13.20 | pokój nauczycielski |
17. | Nowotka Lidia | poniedziałek | 12.35-13.35 | pokój nauczycielski |
18. | Ołdak Katarzyna | czwartek | 11.35-12.20 | pokój nauczycielski |
19. | Pałubicka Magdalena | poniedziałek | 13.35–14.20 | pokój nauczycielski |
20. | Poziemska Małgorzata | wtorek | 10.35-11.20 | pokój nauczycielski |
21. | Przychoda – Bonemberg Dorota | środa | 8:00-8:50 | 15 biblioteka |
22. | Racis Lucyna | wtorek | 14.25-15.10 | 20 |
23. | Robakiewicz-Pizon Ewa | wtorek | 14.25-15.10 | pokój nauczycielski |
24. | Sadowska-Górska Karolina | poniedziałek | 13.30-14.15 | pokój nauczycielski |
25. | Skórowska – Kurzydło Marzena | piątek | 8.55-9.40 | pokój nauczycielski |
26. | Sopińska-Śpica Karolina | środa | 10.35-11.20 | pokój nauczycielski |
27. | Stenka Katarzyna | poniedziałek | 12.00-12.20 | pokój nauczycielski |
28. | Szczypiorski Michał | poniedziałek | 7.40-8.00 | 15 |
29. | Trzebiatowska Kinga | czwartek | 16.00-17.00 | pokój nauczycielski |
30. | Tutakowska Izabela | środa | 15.00-16.00 | biblioteka |
31. | Ugodowska Beata | poniedziałek | 15.15–16.00 | sala gimnastyczna (pokój nauczycieli WF) |
32. | Ugodowski Adam | czwartek | 13.30-14,15 | sala gimnastyczna (pokój nauczycieli WF) |
33. | Wasilewska Kaja | czwartek | 8.00–8.50 | pokój nauczycielski |
34. | Wołoszynek Justyna | poniedziałek | 7.00-7.50 | 11 |
35. | Woszczyło Izabela | piątek | 8.00-8.45 | 17 |
36. | Wróblewska Paula | czwartek | 14.20-15.10 | pokój nauczycielski |
37. | Zając Kazimierz | czwartek | 14.20-15.10 | 28 |
38. | Zdończyk – Knura Anna | wtorek | 15.15-16.00 | 23 |
39. | Żołnierek Krzysztof | czwartek | 9.40-10.25 | sala gimnastyczna (pokój nauczycieli WF) |
40. | Katarzyna Grzywna | poniedziałek | 12.35-13.20 | pokój nauczycielski |