Absolwenci odebrali nagrody

Utworzono: 24-11-2015

30 października 2015 roku w sali widowiskowej GOK w Gardei odbył się wernisaż połączony z podsumowaniem II Ogólnopolskiego Biennale Plastycznego pod hasłem „Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce".

Konkurs został zorganizowany przez Szkolną Galerię „Kontrast" działającą przy Zespole Szkół. Tematem tegorocznej edycji było ukazanie „Obrońców Westerplatte", którzy  w br. roku szkolnym zostali patronem Gimnazjum w Zespole Szkół w Gardei.

W konkursie wzięło udział 215 uczniów z 9 szkół podstawowych i 8 gimnazjów z trzech województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i mazowieckiego.

Jury  przyznało 15 nagród głównych i 21 wyróżnień w dwóch kategoriach wiekowych. Konkurs zorganizowany został w ubiegłym roku szkolnym, jednak jego uroczyste podsumowanie z wręczeniem nagród odbyło się 30 października br.

W kategorii gimnazjum nagrodę główną otrzymała nasza ubiegłoroczna absolwentka Wiktoria Kalińska, wyróżnienie zaś – absolwent Bartosz Czerwonka.

Jeszcze raz gratulujemy uczniom oraz opiekunowi p. D. Przychoda-Bonemberg.