Ach, cóż to był za bal !

Utworzono: 03-06-2023

W piątek, 2 czerwca odbył się bal ósmoklasisty zorganizowany przez Rodziców w restauracji ,,Perła”. Tradycyjnym polonezem punktualnie o godzinie 17 uczniowie ruszyli na parkiet. Wśród zgromadzonych gości, Dyrekcji szkoły i przybyłych Rodziców pięknie zaprezentowali kilka taktów tradycyjnego chodzonego. Kilka ciepłych słów skierowała do uczestników Pani Dyrektor Grażyna Ruszkowska, która podziękowała Rodzicom, że po dwuletniej pandemicznej przerwie podjęli trud zorganizowania  balu. Uczniom życzyła dobrej, niezapomnianej, ale i odpowiedzialnej zabawy. Uczniowie podziękowali też wychowawcom klas ósmych: p. Edycie Marzec, p.Barbarze Cieślak, p. Ali Mańkowskiej i p. Marzenie Kurzydło. Kilka słów do zgromadzonych skierowali też przedstawiciele Rodziców ,dziękując za przybycie i uczestnictwo w balu. Po części oficjalnej DJ Mnich porwał wszystkich do wspólnej zabawy. Dla uczniów przygotowano niespodzianki w postaci obrotowej fotobudki oraz pluszowego misia, z którym chętnie fotografowali się  uczniowie i nauczyciele oraz zaproszeni goście. Słodki tort z racami świetlnymi dopełnił mocy wrażeń.

Bardzo dziękujemy Rodzicom uczniów klas ósmych za trud organizacji balu i starania, by ten dzień był dla naszych uczniów niezapomniany.

Ach, cóż to był za bal ! grafika