Utworzono: 09-01-2018

8 stycznia 2018r. uczniowie klas I skorzystali z zaproszenia Szkoły Podstawowej nr 8 w Lęborku i wzięli udział w zabawie karnawałowej. Karnawał, to czas pomiędzy Świętem Trzech Króli, a wtorkiem przed Środą Popielcową, podczas którego ludzie bawią się i świętują nadejście Nowego Roku. Tak też było  i z naszymi pierwszoklasistami, którzy podczas balu tanecznym krokiem przywitali 2018 Rok.

Tego dnia wszyscy uczniowie przebrali się za ulubione postaci z bajek i filmów. Imprezę poprowadził zabawny klaun z firmy Duo Paulo, który zachęcał dzieci do wspólnej zabawy przy muzyce, organizował różne konkursy oraz przygotował nietuzinkowy pokaz magii. Podczas balu zostali wybrani najlepsi tancerze, król i królowa balu. Wielką atrakcją była również „bitwa” na kule z gąbki. Wspólna zabawa okazała się dużą przyjemnością.