Będzie! Będzie zabawa, będzie się działo! Dyskoteka andrzejkowa w ,, Różanej”

Utworzono: 28-11-2015

W dniu 27.11.15 roku w  lęborskim lokalu ,,Różana” odbyła się zabawa andrzejkowa. Wzięli w niej udział uczniowie naszego gimnazjum. Impreza trwała od godziny 16.45 do 20.00.

Wszyscy gimnazjaliści dobrze się bawili do prezentowanej przez DJ muzyki. Były to najnowsze hity oraz takie utwory, które zamawiali uczniowie. Organizatorzy bardzo dobrze się spisali z przygotowaniem sali do tańca, ponieważ każdy miał swobodę ruchu.

Młodzież świetnie się bawiła w towarzystwie swoich nauczycieli, chętnie zapraszanych do  rytmicznych, dzikich tańców (mowa tu oczywiście  o p. Dudojć , p. Rutkiewicz i p. Guderskim). Dziewczęta z klasy IIIa zajęły podest i zachęcały rówieśników do  wspólnego tańca. Gimnazjalistom spodobało się to, ponieważ wielu z nich zaczęło dołączać do dziewczyn, naśladując ich kroki. Z wybiciem godziny 20.00 zabawa się skończyła. Wraz ze słowami piosenki „ Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci…" uczniowie śpiewająco  opuścili lokal i udali się do swoich domów.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni z dyskoteki, którą zorganizował nasz Samorząd Uczniowski. Imprezę uważamy za udaną i nie możemy  się doczekać kolejnej zabawy.

Będzie! Będzie zabawa, będzie się działo! Dyskoteka andrzejkowa w ,, Różanej” grafika