„Bezpieczna droga do szkoły” – spotkanie z policjantem

Utworzono: 15-10-2022

Dnia 13 października 2022r. do szkoły przybyli zaproszeni przez panią pedagog policjanci, którzy przeprowadzili z uczniami klas III spotkania dotyczące bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. Funkcjonariusze mł. asp. Marta Bąciaszek,  mł. asp. Jarosław Sadkowski i asp. szt. Łukasz Kwiatkowski przypomnieli uczniom zasady bezpiecznego poruszania się i zachowania na drodze oraz  przestrzegali przed niewłaściwym zachowaniem w jej pobliżu. Uczniowie chętnie odpowiadali na pytania zadawane przez funkcjonariuszy i wykazali się dużą wiedzą na temat przepisów ruchu drogowego. Ponadto policjanci poruszyli ważny temat związany z zachowaniem wobec osób nieznajomych.

Mamy nadzieję, że tego typu spotkania wpłyną na poziom bezpieczeństwa naszych uczniów.

„Bezpieczna droga do szkoły” – spotkanie z policjantem grafika