„Biblioteka Go – Błękitny szlak” – warto czytać!

Utworzono: 28-03-2023

W minionym tygodniu w MBP w Lęborku odbyło się kolejne losowanie nagród w ramach akcji czytelniczej „Biblioteka Go – Błękitny szlak”. Akcja polega na systematycznym wypożyczaniu książek przez uczniów klas I-III w okresie od 1 października do 13 czerwca 2023 r. Każdy uczestnik otrzymuje kartę w formie gry planszowej i podczas wizyty w bibliotece oraz wypożyczeniu książek - otrzymuje jedną naklejkę, którą umieszcza na karcie. Naklejki za wypożyczenia należy również zbierać w szkole, do której uczęszcza uczeń. Akcja prowadzona jest w trzech etapach i można do niej dołączyć w trakcie jej trwania. W drugim etapie losowania w gronie zwycięzców znalazło się piętnaścioro uczniów naszej szkoły! Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie, który odbędzie się 14 czerwca br.

Lista nagrodzonych w linku.

„Biblioteka Go – Błękitny szlak” – warto czytać! grafika