BohaterOn w naszej szkole

Utworzono: 03-12-2021

W tym tygodniu zakończyliśmy udział w projekcie BohaterOn. Jest to kampania nakierowana na podtrzymywanie tradycji narodowej związanej z wydarzeniami powstania warszawskiego. Inicjatorzy akcji zachęcają do propagowania historii XX wieku, przybliżania jej młodym pokoleniom w postaci projektu. Nasi uczniowie w ramach akcji wykonali kolorowe lapbooki oraz kartki dla powstańców wyrażające naszą wdzięczność za ich zaangażowanie w wydarzenia powstańcze. Na lekcjach historii przybliżono uczniom sylwetki powstańców warszawskich, uczniowie obejrzeli filmy edukacyjne i relacje świadków. Mamy nadzieję, że każdego 1 sierpnia, w dzień wybuchu powstania, uczniowie naszej szkoły będą aktywnymi uczestnikami wydarzeń patriotycznych.

BohaterOn w naszej szkole grafika