Czasem spełniamy marzenia...

Utworzono: 21-06-2017

Uczeń naszej szkoły Patryk Lisiewski (II d) bardzo interesuje się piłką nożną. Można powiedzieć, że o futbolu wie wszystko. Zna historię niemal każdego piłkarza, wyniki meczów piłkarskich oraz dokonanych transferów. Ma też swojego idola i wcale nie jest to piłkarz, choć tych imponujących mu, nie brakuje.

Sędzia piłkarski Sławomir Stempniewski często komentuje i wyjaśnia w redakcjach sportowych zawiłości piłkarskie. To właśnie on swoją wiedzą zauroczył ucznia. Patryk zna jego wypowiedzi i komentarze do spotkań, a dzięki temu świetnie porusza się w świecie piłkarskim. Jego marzeniem jest, by kiedyś móc skomentować mecz piłkarski.  Obecny Prezes Radomiaka Radom odpowiedział na fascynację ucznia. Nawiązaliśmy z Panem Sławkiem kontakt i otrzymaliśmy osobisty autograf oraz klubową koszulkę Radomiaka dla Patryka. Radości nie było końca.

Serdecznie dziękujemy Panu Stempniewskiemu za okazane serce.

Czasem spełniamy marzenia grafika