Dlaczego warto mieć pasję? Moje hobby.

Utworzono: 24-02-2023

Z uczniami klas ósmych spotkał się w czwartek, 23 lutego, Pan Marek Drzewowski- z zamiłowania podróżnik, ale także geograf, historyk i czasem dziennikarz. Jest także autorem 18 książek i albumów fotograficznych. Celem spotkania było zaktywizowanie młodych ludzi do szukania pasji, której można poświęcić nawet całe życie. Pokazywał uczniom przykłady ciekawych zadań ,które mogą stać się przedmiotem ich zainteresowania nawet przy użyciu telefonu komórkowego. Pan Marek odwiedził 4 kontynenty i 45 państw. Wielokrotnie odwiedził Kaukaz, chętnie bywa na Islandii. Pokazywał ciekawe zdjęcia ze swoich podróży i zachęcał do podejmowania wyzwań, a także korzystania z możliwości, które przed młodym człowiekiem otwiera świat.

Dlaczego warto mieć pasję? Moje hobby. grafika