„Duch skrzyni i różnorodność kultur Europy” – spektakl dla pierwszoklasistów

Utworzono: 16-01-2018

W poniedziałek - 15 stycznia - uczniowie klas pierwszych mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. „Duch skrzyni i różnorodność kultur Europy” w kinie Fregata. Sztukę przygotowali aktorzy Polskiego Teatru Muzycznego.

Dzieci poznały historię 9-letniego Kuby, który przypadkowo uwolnił złego ducha skrzyni (żywiącego się strachem, nienawiścią, bólem i łzami). Wspólnie z Puszkiem – psem Kuby, odbyliśmy podróż po krajach Europy w celu odszukania największego skarbu świata. Byliśmy we Francji, Hiszpanii, Anglii i we Włoszech. Dzięki pomocy rezolutnego byczka Hose, Kubie udało się zwyciężyć ducha.
    Zły duch stracił moc, pokonaliśmy go dobrym słowem, a na koniec okazało się, że największym skarbem świata są ….DZIECI.

„Duch skrzyni i różnorodność kultur Europy” – spektakl dla pierwszoklasistów grafika