Dzień Dziecka w naszej szkole

Utworzono: 03-06-2021

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

Janusz Korczak

W ciągu roku są takie dni, na które czeka się z niecierpliwością. Dla dzieci takim szczególnym dniem jest niewątpliwie święto przypadające w dniu 1 czerwca . W miniony wtorek obchodziliśmy Dzień Dziecka. W naszej szkole upłynął on pod hasłem dobrej zabawy.

Uczniowie młodszych klas uczestniczyli w sportowych zmaganiach dopingowani przez swoich wychowawców. Na boisku szkolnym pojawiła się również atrakcja w postaci dmuchanej zjeżdżalni. Nasi milusińscy mogli tutaj sprawdzić swoje akrobatyczne umiejętności.

W świetlicy szkolnej czas umiliła uczniom interaktywna podłoga SmartFloor, która umożliwia sterowanie obrazem za pomocą specjalnych pisaków interaktywnych.

Uczniowie klas starszych zorganizowali Dzień Dziecka według własnego pomysłu. Nie zabrakło wyjścia na lody, spędzenia czasu w plenerze połączonego z degustacją pizzy czy klasowych rozgrywek w gry planszowe. Po tak długim okresie izolacji spowodowanym pandemią,  na pewno miło było spędzić czas w gronie rówieśników.

A wszystkim dzieciom – tym małym i dużym – życzymy zdrowia i uśmiechu na co dzień!

Dzień Dziecka w naszej szkole grafika