Dzień Edukacji Narodowej na wesoło

Utworzono: 14-10-2015

Dzień Edukacji Narodowej  to dzień w którym święto obchodzą wszyscy Ci, którzy na co dzień stają przed trudnym zadaniem jakim jest przekazywanie wiedzy. Tego dnia w szkołach organizowane są apele, uroczystości czy akademie.

Również i w naszym gimnazjum zaakcentowaliśmy ten wyjątkowy dzień. Uczniowie mogli obejrzeć prezentację multimedialną przygotowaną przez swoich kolegów dotyczącą obchodów Dnia Nauczyciela w różnych częściach świata – Ameryce Północnej i Południowej, Azji oraz Europie. Grupa uczniów z klasy IIIb IIc i IIa zaprezentowała krótką, humorystyczną scenkę dotyczącą zestawu niezbędnych  pomocy usprawniających  codzienną pracę nauczycieli.

Tego dnia nie zabrakło również serdecznych życzeń od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego i od uczniów.

W holu szkoły i pokoju nauczycielskim pojawiła się piękna, jesienna dekoracja z życzeniami.

Dzień Edukacji Narodowej na wesoło grafika