Dzień Kobiet w naszej szkole

Utworzono: 07-03-2016

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. We wszystkich dziedzinach życia, pracy i nauki spotykamy przedstawicielki płci pięknej. Nie brak ich wśród lekarzy i naukowców, prawników, kolejarzy, kierowców. Pracują nawet  na okrętach i samolotach. Wsławiają się w muzyce, sztuce i sporcie. Wnoszą poważny wkład w życie całego narodu, biorą udział we wszystkich akcjach społecznych oraz w życiu politycznym. Trudno byłoby wyobrazić sobie życie bez nich...

Z okazji tego święta przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego składają  wszystkim Paniom, tym małym i tym dużym, najserdeczniejsze życzenia:

Spełnienia najskrytszych marzeń,

zadowolenia z siebie,

radości życiowej i aby każdy, kolejny dzień

był Dniem Kobiet

- życzymy Wam... wspaniałe Panie i Dziewczęta!

Przedstawiciele płci brzydkiej Gimnazjum nr 1 w Lęborku

Dzień Kobiet w naszej szkole grafika