Dzień piżamy na prima aprilis

Utworzono: 01-04-2022

Pierwszy kwietnia to dzień, w którym żartujemy, robimy sobie różnorakie psikusy i celowo wprowadzamy innych w błąd. To jedyny dzień w roku, w którym spłatanie komuś figla uchodzi nam na sucho.  Nie powinniśmy się tego dnia obrażać, tylko potraktować wszystko z lekkim przymrużeniem oka. Tego dnia, poddając się wyjątkowej atmosferze, uczniowie naszej szkoły pojawili się w szkole ubrani w … tradycyjne bawełniane piżamki oraz kolorowe kombinezony. Wyjątkowemu dniu towarzyszyła również akcja, podczas której dziewczęta ze Szkolnego Koła Wolontariatu zbierały symboliczną złotówkę. Pieniążki w kwocie 595,31 zł zostaną przeznaczone na zakup książek do biblioteki szkolnej. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji!

Dzień piżamy na prima aprilis grafika