Etap gminny konkursu wiedzy o zamkach gotyckich

Utworzono: 24-04-2023

W poniedziałek, 24 kwietnia 2023 roku w siedzibie Muzeum w Lęborku odbył się etap gminny konkursu wiedzy o zamkach gotyckich. W konkursie wzięło udział 21 uczniów lęborskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Judyta Szreder 8d , Mateusz Urbański  8d  oraz Amelia Bartko 5a .Poziom konkursu był bardzo wysoki. Cała nasza trójka rozwiązała test na poziomie 36/40 punktów. O dostaniu się do ścisłego finału decydowały jednak drobne punkty.

Bardzo gratulujemy naszym uczniom wysokiego poziomu zaprezentowanego w konkursie. Warto wspomnieć, że w eliminacjach szkolnych świetnie wypadła również Anna Dybowska 5a .Niestety ,regulamin konkursu jest bardzo surowy i tylko troje  uczniów mogło dziś reprezentować szkołę. Te konkursowe szlify nie pójdą jednak na marne i zaprocentują w przyszłych latach.

Serdecznie dziękujemy za Wasz udział: Anna Zdończyk-Knura i Marzena Kurzydło.

Etap gminny konkursu wiedzy o zamkach gotyckich grafika