Ferie w mieście na sportowo

Utworzono: 08-02-2016

Drodzy gimnazjaliści, w tym roku Centrum  Sportu i Rekreacji w Lęborku będzie organizatorem cyklu zawodów sportowych w ramach zajęć „ Ferie 2016 na sportowo”. Poniżej zamieszczamy ofertę zajęć sportowych , z których możecie skorzystać w trakcie tegorocznych ferii zimowych.

W tym roku zapraszamy chętną młodzież na:

• Halowy Turniej Piłki Nożnej w następujących kategoriach wiekowych:a) szkoły podstawowe b) gimnazja.

Halowy turniej piłki nożnej rozegrany zostanie w Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku przy ul. P. Skargi 52. Zapisy do turnieju przyjmowane będą w dniu 15 lutego 2016r. /poniedziałek/ od godziny 1200 w miejscu rozgrywania zawodów (odpowiedzialni: Pan Adam Bartosiak i Pan Krystian Kuczyński).

Turniej piłki nożnej przeprowadzony zostanie w następujących  terminach:

·           16 lutego 2016r. godz. 1000 - gry

·           17 lutego 2016r. godz. 1000 - gry

·           18 lutego 2016r. godz. 1000 - gry

·           19 lutego 2016r. godz. 1000 – gry

• Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców  w następujących kategoriach wiekowych: a) szkoły podstawowe, b) gimnazja.

Turnieje tenisa stołowego przeprowadzone zostaną w Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku przy ul. Piotra Skargi 52 w następujących terminach: 22, 24 i 25 lutego 2016r. o godz. 1000Zapisy do turniejów przyjmowane będą 15 minut przed rozpoczęciem zawodów w miejscu ich rozgrywania (odpowiedzialny Pan Marek Prądzinski).

• Turniej Mini Siatkówki w następujących kategoriach wiekowych: a) szkoły podstawowe, b) gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Turniej przeprowadzony zostanie w Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku przy ul. Piotra Skargi 52 w następujących terminach: 22, 24 i 25 lutego 2016r. o godz. 1000.Zapisy do turniejów przyjmowane będą przed rozpoczęciem zawodów w miejscu ich rozgrywania (odpowiedzialny Pan Marcin Klukowski).

• Turniej „Koszykarskie Trójki” w następujących kategoriach wiekowych: a) szkoły podstawowe, b) gimnazja, c) „open”.

Turniej przeprowadzony zostanie w Miejskiej Hali Sportowej w Lęborku przy ul. Piotra Skargi 52 w dniu 23 lutego 2016r. o godz.1000Zapisy do turniejów przyjmowane będą przed rozpoczęciem zawodów w miejscu ich rozgrywania /odpowiedzialny Pan Piotr Długi/.

• Turniej Tenisa Ziemnego w następujących kategoriach wiekowych: a) szkoły podstawowe - chłopcy, b) gimnazja i starsi - chłopcy, c) dziewczęta „open”,

Turniej przeprowadzony zostanie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Lęborku przy ul. Mireckiego 10  w dniach 16 i 18 lutego  2016r. o godz.1115.  Zapisy do turniejów przyjmowane będą przed rozpoczęciem zawodów w miejscu ich rozgrywania /odpowiedzialny Pan Andrzej Borowski/.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty!

Ferie w mieście na sportowo grafika