Finalista w konkursie „Co w kieszeni to i w głowie”

Utworzono: 13-06-2021

9 czerwca 2021 r. w Wieży Ciśnień odbyło się rozstrzygnięcie konkursu online: „Co w kieszeni to i w głowie”. Konkurs zorganizowany został przez Muzeum w Lęborku, w ramach popularyzacji wiedzy z zakresu lokalnego dziedzictwa kulturowego oraz promocji nowej mobilnej aplikacji „Muzeum w kieszeni”. Przeznaczony był dla dzieci szkół podstawowych Powiatu Lęborskiego. Wzięło w nim udział szesnaścioro uczniów z klas 4-6 i sześcioro z klas 7-8.

Jednym z finalistów konkursu został uczeń naszej szkoły – Bartosz Surowiecki z klasy VII- zajmując III miejsce.

Nagrody zostały ufundowane z projektu Mus.Net, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki przekazane przez Urząd Miejski oraz Starostwo Powiatowe w Lęborku.

Finalista w konkursie „Co w kieszeni to i w głowie” grafika