Gimnazjalisto, uśmiechnij się!

Utworzono: 05-10-2015

Drugiego października 2015r. obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Uśmiechu. Uczniowie mieli za zadanie przygotować papierowe, uśmiechnięte buźki, które przyczepiali do swoich koszulek. Bardzo się cieszymy, że większość potraktowała zadanie poważnie i dzięki temu otrzymała dużą ilość punktów. Samorząd Uczniowski wraz z panią A. Jankowską i panem A. Łakockim sprawdzał przygotowanie klas.

A jakie zaskoczenie i przerażenie pojawiło się na twarzach gimnazjalistów, gdy pani wicedyrektor przeprowadziła niespodziewaną inspekcję identyfikatorów i makijażu... Uczniowie będą na przyszłość wiedzieć, że nie warto ,,zadzierać z dyrekcją'', a warto przychodzić do swojej ulubionej szkoły z uśmiechem na twarzy.

A tak wyglądają wyniki:

I A- 26 pkt.