Gminne Igrzyska Młodzieży w siatkówce plażowej

Utworzono: 26-05-2023

Dnia 22 maja 2023r. przy Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży w siatkówce plażowej. W turnieju wzięło udział 5 drużyn dziewcząt: 2 drużyny SP 8, 2 drużyny SP 1 oraz 1 drużyna SP 3. Natomiast drużyn chłopców były 3: 2 drużyny SP 8 oraz 1 drużyna SP 1. W pierwszym meczu po wyrównanej walce nasze dziewczęta przegrały 2:1 w setach z SP 3, w drugim meczu wygraliśmy 2:0 z drużyną SP 8, natomiast dziewczęta z SP 8 pokonały SP 3 2:0 w setach, co przyniosło zwycięstwo naszym dziewczętom poprzez lepszy bilans setów. Nasze uczennice będą reprezentowały Gminę Miasto Lębork w zawodach powiatowych.

W rozgrywkach chłopców nasza drużyna przegrała 2:0 z SP 8 z pierwszą drużyną oraz pokonała drugą drużynę SP 8 z wynikiem 2:0. Ostatecznie zwycięzcami turnieju zostali chłopcy z SP 8, którzy będą reprezentowali Gminę Miasto Lębork w zawodach powiatowych.