Gościnne progi Starostwa Powiatowego w Lęborku

Utworzono: 24-11-2021

Klasa VII d w ramach realizacji programu  Otwarta firma  odwiedziła we wtorek Starostwo Powiatowe w Lęborku. Uczniów powitali: Starosta Alicja Zajączkowska oraz v-ce starosta Edmund Głombiewski. Pani Starosta opowiedziała o specyfice pracy w urzędzie oraz o drodze, którą trzeba odbyć, by zostać radnym lub starostą. Zachęcała młodzież do aktywności na rzecz społeczności lokalnej, by w ten sposób wpływać na to, co dzieje się w miejscu naszego zamieszkania.

Pracownicy urzędu zapoznali uczniów ze strukturą organizacyjną ich miejsca pracy i odpowiadali na pytania zadawane przez uczniów. Podzieleni na grupy mogli zobaczyć, jak wygląda codzienna urzędnicza praca. Miłym akcentem były przygotowane dla uczniów upominki oraz słodkości.

Dziękujemy za miłe przyjęcie i udział w naszym programie.

Gościnne progi Starostwa Powiatowego w Lęborku grafika