I miejsce dla dziewcząt, III dla chłopców!

Utworzono: 10-05-2023

W piękny wtorkowy poranek, 9 maja ,  na stadionie miejskim odbyły się zawody w ramach Igrzysk Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców.

Dziewczęta z naszej szkoły okazały się bezkonkurencyjne, zdobywając I miejsce awansowały do etapu powiatowego.

Każdy musiał się zmierzyć z czterema konkurencjami: bieg na 60m, skokiem w dal, rzutem piłeczką palantową i biegiem na 600m - dziewczęta, 1000m - chłopcy.

Trzykrotne wyróżnienie otrzymała Ewa Cieślikowska (bieg na 60m, skok w dal, bieg 600m), raz wyróżniono Marię Ziółek (bieg na 600m), Małgorzatę Ponarad (bieg na 600m) i Hanię Jurczyk (skok w dal). Startowały także: Natalia Zakrzewska i Lena Naczk.

Natomiast chłopcy zajęli III miejsce, występując w składzie: Oskar Jankowski, Tomasz Beta, Szymon Zimnowoda, Jakub Lisakowski, Dawid Burhardt i Denys Petrenko.

Brawo WY!

I miejsce dla dziewcząt,  III dla chłopców! grafika