I ty możesz zostać harcerzem!

Utworzono: 30-10-2015

W dniu 29 października 2015r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli 7 Harcerskiej Drużyny Czerwonych Beretów im. gen. Stanisława Sosabowskiego. W większości byli to nasi absolwenci oraz obecni uczniowie.

Podczas spotkania uczniowie klas I i II zostali zapoznani z działalnością drużyny, która jest najstarszą drużyną lęborskiego hufca. Młodzież należąca do niej aktywnie uczestniczy w życiu harcerskim, swoje pasje realizuje w dziedzinach takich jak: survival, alpinistyka czy spadochroniarstwo. Harcerze zaprezentowali swój sztandar oraz strój harcerski. Gimnazjaliści obejrzeli również prezentację multimedialną.

Uwaga!

7 HDCzB organizuje nabór do drużyny. Zbiórka naborowa odbędzie się w dniu 30 października br. w hufcu przy ul. Armii Krajowej 13, o godzinie 18.30.

I ty możesz zostać harcerzem! grafika