II Wojewódzki Konkurs Językowo-Multimedialny „Die Methode macht Spaß”

Utworzono: 06-06-2017

Sukcesem dla naszych uczennic zakończył się konkurs z języka niemieckiego „Die Methode macht Spaß”. Konkurs obejmował dwa etapy: etap szkolny i etap wojewódzki. W pierwszym etapie Szkolna Komisja Konkursowa wybrała najciekawsze prace w każdej kategorii, które w drugim etapie zostały wysoko ocenione przez Wojewódzką Komisję Konkursową .

Konkurs obejmował zagadnienia leksykalno-gramatyczne z języka niemieckiego przy wykorzystaniu narzędzi TIK. Forma prac konkursowych zawierała dwie kategorie:  film oraz  prezentację multimedialną.

II m-ce Wiktoria Potoczna, klasa Ia , praca : „Das Wetter”

III m-ce Julita Waloch, Nikola Król, klasa Is, praca : „ Die Mahlzeiten”

Wyróżnienie Agnieszka Kurek, klasa Is, praca : „Das Essen”

Gratulujemy serdecznie!