Klasa Ib w firmie NFM Production Sp. z o.o

Utworzono: 19-11-2016

18 listopada klasa Ib wraz z wychowawcą i nauczycielem wspomagającym, w ramach „Tygodnia przedsiębiorczości”, udała się na wycieczkę do zakładu „NFM Production Sp. z o.o.” Firma ta mieści się w Lęborku i zajmuje się produkcją specjalistycznej odzieży ochronnej dla wojsk i służb mundurowych. Zakład  jest częścią NFM Group pochodzącą z Norwegii, a jej filie znajdują się na terenie całej Europy.

Uczniowie poznali historię firmy oraz plany na przyszłość. Dowiedzieli się jak wygląda cały proces planowania, projektowania oraz produkcji odzieży i asortymentu szytego w NFM. Mogli także zobaczyć, dotknąć a także przymierzyć poszczególne części garderoby, którą na co dzień noszą żołnierze czy też policjanci. Młodzież została także oprowadzona po siedzibie firmy oraz hali produkcyjnej i mogła zobaczyć jak wygląda cały proces tworzenia tej specjalistycznej odzieży. Na zakończenie wizyty uczniowie otrzymali drobne upominki w postaci firmowych długopisów.

Wyjście do siedziby firmy NFM Production było bardzo ciekawym doświadczeniem dla naszych gimnazjalistów.

Klasa Ib w firmie NFM Production Sp. z o.o grafika