Klasa II B na spektaklu „Grease” w Teatrze Muzycznym w Gdyni

Utworzono: 24-10-2015

W czwartek - 22 października- klasa 2b  wybrała się do Teatru Muzycznego w Gdyni    na musical „Grease”.

„Grease”- to kultowy musical, który przeniósł widzów w szalone lata 50-te:amerykańska szkoła średnia, przystojni, zbuntowani młodzieńcy w czarnych skórzanych kurtkach - niepokorni, typowi młodzi gniewni. Szybkie samochody, cheerleaderki w różowych strojach  i wszechobecna brylantyna! Pierwsze miłosne problemy, zwariowane potańcówki, prawdziwe przyjaźnie. Świetna choreografia i chwytliwe przebojowe piosenki m.in.”You Are The One What I Want” i „Summer Nights”. Na taką właśnie energetyzującą dawkę teatralnej adrenaliny publiczność dawno czekała. Przedstawienie kipiało energią młodych aktorów. Ostatni kwadrans to czysty żywioł, który publiczność poderwał do długich owacji.

Wspaniały śpiew młodych aktorów zachwycił uczniów , którzy z podziwem obserwowali profesjonalizm i świetne aktorstwo  młodych ludzi. Juz zaplanowaliśmy kolejny wyjazd do Teatru Muzycznego na grudzień.  Obejrzymy wtedy musical „Ghost” i podzielimy się z Wami naszymi teatralnymi wrażeniami.

Katarzyna Kurzydło

Klasa II B na spektaklu „Grease” w Teatrze Muzycznym w Gdyni grafika