Klasa III b w Urzędzie Miejskim w Lęborku

Utworzono: 19-11-2016

Urząd Miejski , w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2016 - największego wydarzenia na świecie promującego przedsiębiorczość wśród młodych ludzi, zaangażował się w przedsiębiorczą edukację młodzieży. W dniu 16 listopada uczniowie klasy IIIb z wychowawczynią  - panią Katarzyną Wróblewską-Kurzydło gościli w UM . Podczas wizyty Sekretarz Miasta – pan Marian Kurzydło przedstawił trzecioklasistom specyfikę pracy w tym miejscu, ścieżkę kariery, możliwość zatrudnienia oraz wysokość zarobków urzędnika.

Zdobyte informacje będą z pewnością przydatne uczniom przy planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i wyboru szkoły ponadgimnazjalnej.

Bardzo dziękujemy  panu Marianowi Kurzydło za sympatyczne przyjęcie i ciekawe informacje .

Klasa III b w Urzędzie Miejskim w  Lęborku grafika