Kolejne akcje Samorządu Uczniowskiego

Utworzono: 05-11-2015

Akcje Samorządu Uczniowskiegona listopad i grudzień 2015

1.    Góra Grosza – każda klasa przynosi podpisany słoik/ puszkę z zebranymi i przeliczonymi groszami  ( termin - do 25 listopada do p. Guderskiego),akcja punktowana;

2.    I Ty możesz zostać św. Mikołajem – w tym roku zbieramy artykuły spożywcze ( w miarę suche), słodycze,  środki czystości, środki do higieny osobistej dla osób znajdujących w trudnej sytuacji materialnej z naszego najbliższego środowiska. Prosimy każdy zespół klasowy o zebranie w/ w artykułów, zapakowanie do  kartonu  i udekorowanie kartonu ( np. kolorowy papier z motywem świątecznym). Termin – do 15 grudnia do p. Klimczuk. Akcja punktowana: 5 pkt. za paczkę + dodatkowo 2 pkt. za ozdobienie kartonu;

3.    Kolędowanie w Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Lęborku – każdy zespół klasowy przynosi 1 bożonarodzeniową kartkę świąteczną z wypisanymi życzeniami dla mieszkańców DPS – u. Termin – do 10 grudnia do p. Klimczuk, akcja punktowana 0-5 pkt.

4.    Witaminka – przynosimy świeże owoce (jabłka, marchewki, pomarańcze, banany) do kuchni szkolnej 17 listopada  - do p. Marzec i do p. Dudojć. Akcja przewidziana na 18 listopada od przerwy śniadaniowej. Akcja punktowana: 1kg owoców – 1 pkt.

5.    Dyskoteka andrzejkowa – szczegóły u p. Guderskiego i p. Mordosewicz.

6.    Zbieramy – zakręcamy – akcja całoroczna punktowana, nakrętki przynosimy do biblioteki szkolnej.

7.    Belgijka – liczymy na Wasze zaangażowanie i wspólną zabawę, w pierwszy piątek każdego miesiąca o godz.

12.15  na sali gimnastycznej, odpowiedzialny p. Guderski.

Kolejne akcje Samorządu Uczniowskiego grafika