Komunikat dyrektora szkoły w sprawie szczepień uczniów klas 7 i 8

Utworzono: 31-08-2021

Dnia 02.09.2021r. uczniowie klas 7 i 8 otrzymają od wychowawcy klasy dokumenty dotyczące szczepień:

1. Deklaracja rodzica/opiekuna prawnego.
  2. Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby małoletniej przeciw COVID-19.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w związku z organizacją i realizacją szczepień przeciw COVID-19.

Wypełnione przez zainteresowanych rodziców dokumenty, uczniowie składają do 3 września 2021r. w sekretariacie szkoły.

Dodatkowo, istnieje możliwość zgłoszenia do szczepienia członków rodziny.

Stosowną informację należy wpisać w deklaracji rodzica/opiekuna prawnego oraz pobrać w sekretariacie szkoły „Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19”.

Wyjścia na szczepienia będą organizowane pod opieka nauczyciela i będą się odbywały  w punkcie szczepień SPS ZOZ Lębork – szpital.

Wszystkie w/w druki można również pobrać z naszej strony.