Konkurs języka angielskiego „Master of English” w ramach projektu Erasmus+

Utworzono: 28-09-2016

27 września br. w ramach naszego projektu współpracy międzynarodowej ze szkołami z Portugalii, Francji, Szwecji i Niemiec - Erasmus+ zorganizowaliśmy konkurs języka angielskiego „Master of English” dla klas II i III, aby sprawdzić jak uczniowie radzą sobie z wiodącym językiem projektu.

W konkursie wzięło udział 62 chętnych uczniów. Test obejmował znajomość zagadnień gramatycznych, leksykalnych oraz wiedzy kulturowej dotyczącej Zjednoczonego Królestwa i USA. Uczniowie dobrze poradzili sobie ze stosowaniem struktur i słownictwa, nawet tych wybiegających poza zrealizowany dotychczas materiał i podstawę programową. Wiedza dotycząca zagadnień kulturowych sprawiła najwięcej trudności. Mistrzem języka angielskiego  klas II został uczeń klasy II a – Dawid Sarbak, zaś mistrzem  klas III -  uczeń klasy III b – Peter Rowell.

Gratulujemy!

Master of English - klasy II

1. Dawid Sarbak - II a

2. Kajetan Maciejewski – II b