Koszykarskie zmagania

Utworzono: 20-10-2021

W środę nasze koszykarki wybrały się do Łeby, gdzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Dzieci w Koszykówce 3x3 dziewcząt. Rozegrały dwa mecze: ze Szkołą Podstawową w Nowej Wsi Lęborskiej, w której lęborczanki  musiały uznać wyższość przeciwniczek, przegrywając mecz tylko jednym punktem. Drugie spotkanie ze Szkołą Podstawową z Cewic odbyło się pod dyktando naszych zawodniczek, które od początku meczu  prowadziły i kontrolowały całą grę do ostatniego gwizdka. I ostatecznie wygrały 5:3. Na duże uznanie zasługują nasze dziewczęta, ponieważ podjęły walkę jak równy z równym, mimo to, że zgrały z zawodniczkami starszymi od nich o dwa lata.

Skład drużyny: Gosia Ponarad, Nadia Żalikowska, Marysia Ziółek oraz Kaja Wenta wszystkie z klasy 4c. Opiekun p. Beata Ugodowska

Koszykarskie zmagania grafika