Kto z nas lepiej i prędzej...

Utworzono: 29-05-2022

W miniony piątek nasi najmłodsi sportowcy z klas I, II i III wzięli udział w Konkursie Sportowym dla Szkół Podstawowych Kto z nas lepiej i prędzej.  Rywalizowali oni w dziewięciu konkurencjach sportowo - zabawowych ze wszystkimi lęborskimi podstawówkami. Przy licznie zgromadzonej publiczności nasi mali sportowcy pokazali się z bardzo dobrej strony. Dwie konkurencje wygrali zdecydowanie, w sześciu zajęli drugie miejsce, najwięcej trudności mieli ze skakanką. W ostatecznej klasyfikacji wszystkie szkoły zajęły pierwsze miejsce, bo przecież najważniejsza była dobra zabawa.

Szkoły otrzymały z rąk pana burmistrza Witolda Namyślaka  pamiątkowe dyplomy i puchary, zaś  wszyscy uczestnicy piękne medale.

Jedynka wystąpiła w składzie:

Kalina Bizewska, Sara Wiśniewska, Zuzia Ramczykowska, Otolia Gudzio, Czarek Czapka, Bartek Krysiński, Maksymilian Szwabach, Dominik Borkowski, Tomek Marciniak- wszyscy z Ib, Hania Grzywacz, Ala Kaiser z Ic, Zosia Szczegielniak Id, Lena Szkutnik, Maja Kużaj, Kacper Kowalczuk, Antek Mally, Jan Malak -wszyscy IIc, Maja Zając, Lila Zając, Igor Murawski, Leon Ugodowski- wszyscy z IIa , Lena Pionke IIb, Lena Naczk, Franek Bartko, Oskar Malinowski -wszyscy z IIIa, Nikola Tulikowska, Kinga Welzandt, Kornelia Potrykus, Veronika Dolhova, Viktoria Dolhova, Nikodem Remiasz, Nikodem Chrzanowski, Staś Główczeski -wszyscy z IIIb oraz Ala Grudkowska  z IIIc.

Opiekunem była pani  Beata Ugodowska.

Serdeczne podziękowania dla rodziców:  pani  Jolanty Borkowskiej, pani Moniki Mally oraz pana Romana Welzandt za okazałą pomoc i cudowny doping!

Kto z nas lepiej i prędzej grafika