Laureaci konkursu plastycznego: „Portret mojej mamy”

Utworzono: 26-05-2023

Kocha najmocniej na świecie, zawsze jest przy nas. Wspiera w potrzebie i niesie ukojenie. Pielęgnuje w chorobie, wysłucha, doradzi. Ociera łzy i niesie pociechę… MAMA - najważniejsza osoba w naszym życiu! Jej wyjątkowy wizerunek został namalowany w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego. Na konkurs zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach Zdroju wpłynęło 460 prac plastycznych z całej Polski. 26 maja jury rozstrzygnęło konkurs, przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: przedszkola, 7-10 lat, 11+.

Nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie: Kornelia Kwiatkowska, Alicja Kaiser i Szymon Rakucki  z klasy IIc.

Szkołę reprezentowały dzieci z koła plastycznego, pod kierunkiem pani Doroty Przychoda-Bonemberg. Serdecznie gratulujemy naszym młodym artystom!!!

Laureaci konkursu plastycznego: „Portret mojej mamy” grafika