Laureat w Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego

Utworzono: 27-02-2023

Bardzo miłą niespodziankę sprawił nam uczeń klasy VIII c Michał Mekowski, który reprezentował szkołę w etapie wojewódzkim konkursu z języka niemieckiego. Etap wojewódzki w konkursie kuratoryjnym to ostatni etap zmagań dla uczniów, którzy pragną sięgnąć po tytuł Laureata lub Finalisty. Po opublikowaniu wyników okazało się, że Michał nie tylko zdobył tytuł laureata, ale również uplasował się na pierwszym miejscu wśród wszystkich uczniów województwa pomorskiego, uzyskując 93% rozwiązywalności testu. Tym samym zapewnił sobie zwolnienie z części językowej na egzaminie ósmoklasisty.

Serdecznie gratulujemy. Przypominamy, ze w ubiegłym roku uczeń uzyskał tytuł finalisty. Ciężka praca pod okiem Pani Katarzyny Wróblewskiej –Kurzydło opłaciła się.

Bardzo się cieszymy z tego sukcesu i gratulujemy Michałowi oraz Pani Katarzynie Wróblewskiej-Kurzydło.

Laureat w Wojewódzkim Konkursie z Języka Niemieckiego grafika