Lęborska Liga Pływacka

Utworzono: 23-11-2022

Dnia 19 listopada 2022 r. na Pływalni Miejskiej Rafa w Lęborku po dwuletniej przerwie odbyły się zawody sportowe- Lęborska Liga Pływacka 2022. Wystartowało ponad 200 zawodników. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Medaliści:

Marcel Pilarski klasa IB- brązowy medal (25m stylem grzbietowym) oraz brązowy medal ( 25m stylem dowolnym)

Buszman Jan klasa II D- brązowy medal ( 25m stylem grzbietowym) oraz brązowy medal ( 25m stylem dowolnym)

Komadowska Hanna IIB- brązowy medal (25m stylem dowolnym)

Krefta Aleksander klasa IIIA- srebrny medal ( 25m stylem grzbietowym) oraz srebrny medal ( 25m stylem dowolnym)

Sierant Tola klasa IV C- złoty medal (50m stylem grzbietowym) oraz złoty medal (50m stylem dowolnym)

Szymikowska Klaudia IV C- srebrny medal (50m stylem grzbietowym) oraz srebrny medal ( 50m stylem dowolnym)

Płotka Julia V A- brązowy medal (50m stylem dowolnym)

Uczestnicy:

Stępniak Aleksander oraz Mantek Aleksander -klasa IB, Dobrzańska Adrianna oraz Stencel Anna- klasa IIA, Krampa Lena z klasy IIIC, Łudziński Julian- klasa III B, Stępniak Adrianna- klasa IV A,  Płóciennik Maja, Placek Agata, Bojanowska Roksana, Figlerowicz Amelia, Kwidziński Filip, Grzenkowicz Gabriel, Kozłowski Dominik, Lebioda Dymitr, Skrok Szymon, Olszewski Jakub oraz Abraham Maciej- klasa sportowa IV C, Kowalski Kamil, Rychlak Maksymilan, Szewczyk Aleksander z klasy VI A, Nowatkowski Lucjan z klasy VIIIC.

Serdeczne gratulacje!!!

Lęborska Liga Pływacka grafika