Lęborskie Pierwszaki to Fajne Dzieciaki !

Utworzono: 11-12-2021

Bezkonkurencyjni okazali się nasi uczniowie z klas pierwszych, biorąc udział w imprezie sportowo - mikołajkowej pod hasłem " Lęborskie Pierwszaki to Fajne Dzieciaki".

Do rywalizacji przystąpiło pięć lęborskich szkół. Drużyny składały się z pięciu dziewczynek i pięciu chłopców. Wszyscy mieli do pokonania pięć konkurencji w formie wyścigów rzędów. Jak się okazało, w trzech konkurencjach nasi pierwszoklasiści nie mieli sobie równych, byli najszybsi i najdokładniejsi. W  rzutach śnieżkami do worka byli drudzy, a układanie choinki skończyli na trzecim miejscu. To wystarczyło, aby zdobyć pierwsze miejsce.

Obdarowani przez Mikołaja słodyczami , z  medalami na piersiach  szczęśliwi  wrócili do szkoły.

Jedynka wystąpiła w składzie:

Maja Główczewska 1b, Otolia Gudzio 1b, Czarek Czapka 1b, Iga Długowolska 1c, Hania Grzywacz 1c, Kornelia Kwiatkowska 1c, Antek Nowakowski 1d, Tomek Działa 1d, Miroslav Negrya 1c, Janek Dołębski 1c.

Opiekunem jest p. Beata Ugodowska.

Lęborskie Pierwszaki to Fajne Dzieciaki ! grafika