Lęborskie pierwszaki to fajne dzieciaki!

Utworzono: 17-12-2022

Dnia 15 grudnia w miejskiej hali sportowej odbyły się zawody sprawnościowe dla uczniów klas pierwszych pod hasłem Lęborskie Pierwszaki to Fajne Dzieciaki. Do zawodów przystąpiły wszystkie lęborskie szkoły podstawowe. Uczniowie mieli do pokonania pięć konkurencji. W trzech z nich nasze pierwszaki nie miały sobie równych, natomiast w dwóch zajęły  drugie miejsce. W związku ze świąteczną atmosferą, która panowała przez cały czas zabawy, nie było przegranych. Pierwsze miejsce zajęły wszystkie lęborskie pierwszaki, które zostały nagrodzone medalami i owocami.

Jedynkę reprezentowali:

Matylda Depta 1d, Magda Stencel 1a, Dominika Buchowska 1b, Pola Kamińska 1b, Pola Ugodowska 1b, Antek Zielonka 1a, Olek Stępniak 1b, Filip Steciuk 1b, Wiktor Czaja 1b, Marcel Pilarski 1b, Oliwier Wetta 1b.

Lęborskie pierwszaki to fajne dzieciaki! grafika