Magiczne drzewa w wyobraźni trzecioklasistów

Utworzono: 15-04-2021

„Magiczne drzewo. Czerwone krzesło” to fantastyczna opowieść o trojgu dzieciach i tytułowym magicznym krześle spełniającym życzenia. Książka autorstwa Andrzeja Maleszki powstała na podstawie filmu pod tym samym tytułem. „Czerwone krzesło” to pierwszy tom całej serii, opowiadającej o problemach, które są udziałem przedmiotów wykonanych z drzewa magicznego dębu. Uczniowie klasy IIIc poznali fragment tej niesamowitej opowieści , a za sprawą magii przenieśli się w fantastyczny świat, w którym rosły magiczne drzewa. Za sprawą każdego z nich powstawały niesamowite historie. Trzecioklasiści postanowili stworzyć prace plastyczne, które przedstawiają wyobrażenia tytułowego magicznego drzewa. Oto niektóre z nich:

Magiczne drzewa w wyobraźni trzecioklasistów grafika