Mamy nowy Samorząd Uczniowski !!!!!

Utworzono: 23-09-2016

21 września 2016 roku odbyły się w naszej szkole wybory do SU. Kandydatami do Samorządu byli uczniowie klas II i III. To właśnie spośród nich  społeczność naszego gimnazjum wybierała przewodniczącego SU. Głosowanie odbywało się od godz. 8.00 do 11.25 w sali projektowej 08, pod nadzorem Komisji Wyborczej oraz opiekunów SU.

Kandydatami byli:

Rita Dąbrowa z kl. IIIa

Maciej Skrzypalik z kl. IIIc

Zuzanna Olszewska z kl. IIId

Michalina Pirch z kl. IIId

Dominika Groth z kl. IIIs

Anna Kunikowska z kl. IIb

Grzegorz Stolc z kl. IIc

Anna Dzieciuch z kl. IIs

Klaudia Lędzińska z kl. IIs

W wyniku głosowania najwięcej głosów otrzymała Rita Dąbrowa (89 głosów) i ona będzie pełniła funkcję przewodniczącej SU,  na drugim miejscu znalazła się Dominika Groth (82 głosy) i  pełnić będzie funkcję zastępcy SU. Gratulujemy !!!

Na nowo wybrany Samorząd Uczniowski czeka już mnóstwo pracy – zatem gratulujemy i trzymamy kciuki, aby wszystko czego się podejmiecie zostało solidnie i uczciwie przez Was wykonane.

Już dziś zapraszamy przewodniczącą SU, wszystkich kandydujących oraz inne chętne osoby do współpracy.

O terminie I spotkania poinformujemy niebawem.... :)

Mamy nowy Samorząd Uczniowski !!!!! grafika