Mecz siatkarski w Ergo Arenie

Utworzono: 05-11-2015

We wtorek 3 listopada klasa II i III s uczestniczyły w wycieczce do Ergo Areny. Celem naszego wyjazdu był udział w meczu siatkarskim Trefla Gdańsk. W inaugurującym sezon spotkaniu siatkarze zmierzyli się z klubem Vojvodiny NS Seme Nowy Sad.

Mecz miał bardzo uroczystą oprawę. Nie zabrakło występów cheerlederek, podniebnych lotów aniołków i konkursów dla publiczności. Wśród gości na trybunach można było dojrzeć znane osobistości. Wśród nich Dariusz Michalczewski z rodziną oraz lider zespołu Big Cyc. Największą jednak nagrodą dla nas było zwycięstwo, siatkarzy Trefla, którzy pokazali swoją klasę wygrywając aż w trzech setach.

To niezła lekcja dla młodych adeptów sportu, a przy tym czas na ciekawy relaks po szkole.

Mecz siatkarski w Ergo Arenie grafika