Międzynarodowy Dzień Gofra – smacznego!

Utworzono: 21-03-2016

Niejednemu z nas ślinka cieknie na myśl o pysznym, ciepłym cieście z dużą ilością bitej śmietany... Jedni wolą zajadać się tym przysmakiem z dżemem, drudzy z  sosem czekoladowym albo truskawkowym, a jeszcze  inni z gałką lodów. Taki deser to oczywiście setki dodatkowych kalorii, ale dzisiaj w naszej szkole mogliśmy sobie pozwolić na  tę odrobinę szaleństwa, gdyż obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Gofra.

Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami - p. Aleksandrą Dudojć i p. Edytą Marzec spisały się na medal, przygotowując pyszne gofry – do wyboru: z cukrem pudrem, suche lub z dżemem. Dochód z  wypieków zasilił konto Samorządu Uczniowskiego. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony  uczniów i pracowników gimnazjum, o czym świadczyły długie kolejki smakoszy gofrów prawie na każdej przerwie. Cieszymy się, że trafiliśmy w podniebienia i potrzeby gimnazjalistów, a za rok na pewno jeszcze tę akcję powtórzymy.

Międzynarodowy Dzień Gofra – smacznego! grafika