Miejcie dziś wesołe minki, bo są przecież walentynki!

Utworzono: 13-02-2016

14 lutego to piękna data, każdy dostaje wtedy buziaka, każdy każdemu miłość wyznaje i wiele związków wtedy powstaje.... W tym dniu obchodzimy Święto Zakochanych i ofiarujemy wybranej osobie kartkę z życzeniami i upominek. W naszej szkole Dzień Świętego Walentego obchodziliśmy 12 lutego – organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski.

Już od rana w naszym gimnazjum panował radosny nastrój, uczniowie chodzili uśmiechnięci, niektórzy ubrali się na czerwono, by podkreślić to święto. Samorząd Uczniowski  wraz z opiekunami – p. Aleksandrą Dudojć i p. Edytą Marzec uruchomił w tym dniu pocztę walentynkową, aby można było przekazać najpiękniejsze życzenia wszystkim zakochanym.

Szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy przelali swoje uczucia na kartki z czerwonym sercem. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły. Walentynki przyniosły społeczności szkolnej wiele radości. Mamy nadzieję, że ta sympatyczna tradycja zagości w naszej szkole na stałe.

Miejcie dziś wesołe minki, bo są przecież walentynki! grafika