Mini koncert w plenerze

Utworzono: 05-06-2024

W miniony wtorek  nasi uczniowie uczestniczyli w mini koncercie. Odwiedziła nas grupa uczniów wraz z opiekunem – panem Mirosławem Pawlakiem z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Lęborku. Goście zaprezentowali kilka utworów muzycznych na trąbkach. Celem wizyty było zachęcenie uczniów do nauki w szkole muzycznej, już wkrótce bowiem rozpoczyna się rekrutacja na nowy rok szkolny. (więcej informacji w linku poniżej).

Podczas koncertu odwiedził nas Burmistrz Miasta – Jarosław Litwin i złożył gratulacje drużynie naszych chłopców. Wręczył również czek na zakup piłek. Zawodnicy naszej szkoły prowadzeni przez trenera Marcina Dawidowskiego zajęli I miejsce i wywalczyli złote medale w Ogólnopolskim Finale Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej.

Mini koncert w plenerze grafika