Mistrzostwa Powiatu w Dwa Ognie

Utworzono: 13-02-2023

W piątek, 10.02 w Cewicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Dwa Ognie; w zawodach udział brali uczniowie klas czwartych naszej szkoły. Reprezentacja dziewcząt okazała się bezkonkurencyjna i z bilansem trzech wygranych meczów awansowała do etapu wojewódzkiego zawodów. Nieco gorzej poszło naszym chłopcom, którzy zakończyli turniej z dwoma porażkami i jednym zwycięstwem na swoim koncie, zajmując w końcowej klasyfikacji trzecie miejsce. Najważniejsze jednak jest to, że wszyscy dobrze się bawili i spędzili wspólnie czas na sportowo, rywalizując w duchu fair play.

Reprezentacja dziewcząt:

Ala Grudkowska , Nikola Tulikowska, Kinga Welzandt, Wiktoria Dolhova, Weronika Dolhova, Lena Naczk, Kornelia Potrykus, (wszystkie z IVc)

Reprezentacja chłopców:

Nikodem Remiasz IVa, Nikodem Chrzanowski IVa, Oskar Malinowski IVa, Franek Bartko IVa, Staś Główczewski IVa, Filip Kwidzyński IVc, Dymitr Lebioda IVc, Leon Ugodowski IIIa.

Mistrzostwa Powiatu w Dwa Ognie grafika